Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: default
ru: по умолчанию

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Views
ru: Представление

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Circular
ru: Круговой

en: Animation speed
ru: Скорость анимации

en: Image path
ru: Путь к изображению

en: Opacity
ru: Прозрачность

en: Aspect ratio
ru: Соотношение сторон

en: Slideshow autoplay
ru: Автозапуск слайд-шоу

en: Slideshow speed
ru: Скорость слайд-шоу
