Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: Buttons
ta: விசைகள்
