Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: default
tr: öntanımlı

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Views
tr: Görünümler

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Image path
tr: Resim yolu
