Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: default
uk: замовчування

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Views
uk: Види

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Circular
uk: Круговий

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: Image path
uk: Шлях до зображення

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Aspect ratio
uk: Пропорції

en: Slideshow speed
uk: Швидкість слайд-шоу

en: Reflections
uk: Віддзеркалення
