Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Views
ur: ویوز
