Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Random
ar: عشوائي

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Effect
ar: التأثير
