Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Random
be: Выпадкова

en: Effect
be: Вынік
