Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན
