Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Random
ca: Aleatori

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Effect
ca: Efecte
