Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Random
cy: Ar hap

en: Effect
cy: Effaith
