Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Random
da: Tilfældig

en: Effect
da: Effekt
