Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Views
eo: Vidoj
