Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Effect
eu: Efektua
