Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Random
fa: تصادفی

en: Fade
fa: محو شدن

en: Effect
fa: اثر
