Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Random
gl: Aleatorio

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Effect
gl: Efecto
