Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Random
hr: Nasumično

en: Effect
hr: Efekt
