Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn
