Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Random
it: Casuale

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Effect
it: Effetto

en: Numbers
it: Numeri
