Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Fade
jv: Bureng

en: Effect
jv: Efék
