Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Effect
ka: ეფექტი
