Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Effect
km: បែប​ផែន
