Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Random
ku: هەرەمەکی
