Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Effect
lt: Efektas
