Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Random
lv: Nejaušs

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Effect
lv: Effekts
