Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Random
oc: A l'azard

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Effect
oc: Effet

en: Numbers
oc: Nombres
