Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: Random
pl: Losowo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Animation Speed
pl: Prędkość animacji

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Effect
pl: Efekt

en: Numbers
pl: Numery

en: Keyboard Navigation
pl: Nawigacja klawiaturą
