Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
pt: Apresentação de slides

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: None
pt: Nenhum

en: Random
pt: Aleatório

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Animation Speed
pt: Velocidade da animação

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Effect
pt: Efeito

en: Animation speed in milliseconds
pt: Velocidade da animação em milissegundos
