Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Effect
ro: Efect
