Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Random
ru: Случайно

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Animation Speed
ru: Скорость анимации

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Effect
ru: Эффект

en: Numbers
ru: Число

en: Animation speed in milliseconds
ru: Скорость анимации в миллисекундах

en: Min Width
ru: Минимальная ширина
