Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Random
sk: Náhodný

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Effect
sk: Efekt
