Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Random
th: สุ่ม
