Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Fade
vi: Mờ

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Effect
vi: Hiệu ứng
