Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Random
az: Təsadüfi

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Effect
az: Effekt
