Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Random
cs: Náhodný

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Effect
cs: Efekt
