Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Random
el: Τυχαία

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Effect
el: Εφέ
