Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Random
et: Juhuslik

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Effect
et: Efekt
