Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Random
fi: Satunnainen

en: Fade
fi: Himmennä

en: Effect
fi: Efekti
