Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
fr: Diaporama

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Random
fr: Au hasard

en: Fade
fr: Fondu

en: Animation Speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Effect
fr: Effet

en: Numbers
fr: Nombres

en: Min Width
fr: Largeur minimale
