Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Effect
gu: અસર
