Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Random
he: אקראי

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Effect
he: אפקט
