Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Fade
hu: Áttünés

en: Animation Speed
hu: Animáció sebessége

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Effect
hu: Hatás

en: Numbers
hu: Számok
