Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Random
id: Acak

en: Fade
id: Redup

en: Animation Speed
id: Kecepatan animasi

en: Effect
id: Efek
