Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Random
ja: ランダム

en: Fade
ja: フェード

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Effect
ja: 効果
