Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या

en: Random
mr: अननुक्रमाने
