Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Random
nl: Willekeurig

en: Fade
nl: Vervaag

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Effect
nl: Bewerking

en: Numbers
nl: Nummers

en: Animation speed in milliseconds
nl: Animatiesnelheid in milliseconden

en: Progress Bar
nl: Voortgangsbalk
