Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: None
pt: Nenhum

en: Views
pt: Visualizações

en: Random
pt: Aleatório

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Effect
pt: Efeito
