Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Random
sv: Slumpvis

en: Fade
sv: Tona

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Effect
sv: Effekt

en: Numbers
sv: Nummer
