Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Effect
ta: விளைவு
