Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Random
tr: Rastgele

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Effect
tr: Etki
