Views JQFX Supersized (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Random
uk: Випадково

en: Fade
uk: Згасання

en: Animation Speed
uk: Швидкість анімації

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Effect
uk: Ефект

en: Numbers
uk: Числа

en: Min Width
uk: Мін. ширина

en: Progress Bar
uk: Індикатор використання

en: Min Height
uk: Мін. висота
